PROHLÍDKY PRO DĚTI SE SOUTĚŽNÍM KVÍZEM

IMG_0243 IMG_0274

IMG_0242IMG_0251IMG_0258

Sdružení průvodců zorganizovalo na poslední březnovou neděli 29.3. prohlídky města pro děti. Akce se zúčastnil rekordní počet dětí v doprovodu rodičů. Infocentrum evidovalo téměř 150 registrovaných účastníků! Vstupné bylo dobrovolné ve formě darů pro Azylový dům v Českém Krumlově.

Součástí prohlídky byl soutěžní kvíz, který děti vyplňovaly během prohlídky a své odpovědi doladily v  restauraci DEPO, kde děti  za odevzdaný kvíz dostaly maloi odměnu. Město Český Krumlov věnovalo řadu krásných cen. Díky tomu mohly být oceneněna většina  zúčastněných dětí. Ceny přišel předat sám pan starosta.

Velmi děkujeme za milé odezvy. Zde jedna z nich od spokojené maminky:

Zdravím a ráda bych jako účastník poděkovala za skvělou nedělní akci pro děti – skutečně klobouk dolů.

Ochota mnoha jinak velmi vytížených průvodců věnovat své jinak jistě vzácné volné odpoledne „cizím dětem“ (tedy třeba i těm mým, žeJ), udělat akci ve prospěch zdejšího Azylového domu a místních Krumlováků, kvalita a vstřícnost výkladu přizpůsobeného dětem, bezvadná organizace velkých skupin lidí bez jakéhokoliv zbytečného čekání a prodlev, perfektní „tečka na závěr“ v podobě soutěže ve spřátelené restauraci (díky i do DEPA!) a navrch ještě „posvěcení“ pana starosty – což děti kupodivu také kvitují – to dává Vašemu Sdružení ze 100 možných bodů 100!

Kéž by se takhle hezky povedlo někdy zpřístupnit třeba i zámek nebo i jiné památky – krátce, rychle, hravě, srozumitelně – navíc s ochotou, vtipně a s úsměvem – a navíc s dobrým smyslem celé akce. To by člověk i rád připlatil

Comments are closed.